Про нас - Tineco Україна - електричні пилососи Tineco
ru | ua |

Про нас - Tineco в Україні

Мільйони сімей із понад 20 країн світу обирають Tineco, щоб удосконалити свій побут та зробити його значно приємнішим. І ось 7 основних причин, чому вони обирають саме Tineco.

Про нас - Tineco в Україні
Tineco - це світовий лідер у сфері інноваційних технологій для побутової техніки. Наша компанія спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних технологічних рішень для побутової техніки, які допомагають споживачам зробити своє життя більш зручним та ефективним.
На території України Tineco представлений в декількох категоріях:
- миючі пилососи;
- пилососи для сухого прибирання.
Про бренд Tineco:
Бренд Tineco визначається своєю надійністю, інноваційністю та стильним дизайном. Наші вироби, включаючи бездротові пилососи, електричні щітки та інші прилади, виготовляються з використанням передових технологій та високоякісних матеріалів. Кожен продукт Tineco розроблений, щоб забезпечити відмінну продуктивність, надійність та довгий термін служби.
Наша місія
Наша місія - робити життя наших клієнтів кращим та комфортнішим. Ми прагнемо надавати продукти вищого класу, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші інновації спрощують повсякденні справи та додають якості до будинку кожного споживача.
Захист особистої інформації
Ми пильно ставимося до конфіденційності та безпеки особистої інформації наших клієнтів. Вся інформація, яку нам довірено, зберігається в захищених системах згідно з відповідними нормативами та стандартами безпеки даних.
Багатофункціональність
Наші мийні пилососи замінять вам швабри, ганчірки і важкі відра. При цьому за один прохід ви впораєтеся і з рідинами, і з сухим сміттям без жодних перемикань між режимами та іншими маніпуляціями.
Багатофункціональність
Висока потужність
Вам не доведеться багато разів проходитися по одній ділянці, перемикатися між режимами та робити попереднє ручне прибирання — потужності пилососів Tineco вистачить на весь цикл роботи, а безщіткові двигуни прослужать вам максимально довго та ефективно.
Висока потужність
Смарт-робота та смарт-контроль
Щоб ще більше модернізувати ваш побут та полегшити застосування пилососів, виробники оснастили окремі моделі штучним інтелектом та можливостями розумного контролю. Датчик iLoop в режимі реального часу визначає ступінь забрудненості підлоги та за допомогою кільця на індикаторі показує вам, коли поверхня стає ідеально чистою. LED-екран показує всі основні параметри роботи, а мобільним додаток та голосовий помічник дають необмежені можливості управління.
Смарт-робота та смарт-контроль
Технологічність
Мийні пилососи Tineco мають два резервуари для води, щоб запобігати вторинному забрудненню підлоги. Зарядна станція служить не лише місцем зберігання девайсів, а й пунктом самоочищення пилососів одним натисканням кнопки.
Технологічність
Безпека
Із Tineco можна не хвилюватися за безпеку навіть найменших членів сім’ї. Фільтрація в 4 етапи допомагає повністю убезпечити повітря в приміщенні від забруднення зібраним пилом, вірусами та бактеріями, вони не виходять за межі фільтра. А підлога стає сприятливим середовищем для дитячих ігор та пустощів.
Безпека
Зручний
Пилосос маневрений та неважкий, тому його комфортно застосовувати навіть у будинках та переносити поверхами. Крім цього, спеціальна конструкція безщіткового двигуна знижує рівень шуму, тому девайси Tineco тихіші за інші моделі з такою ж потужністю.
Зручний
Міжнародне визнання
Щороку помічники Tineco завойовують міжнародні нагороди та відзнаки: Red Dot Award, Innovation Award тощо. Якість пилососів, їхній дизайн та технологічність отримують широке визнання експертами зі свого світу.
Міжнародне визнання
Сухе прибирання
Акумуляторні пилососи завойовують серця людей по всьому світу, адже вирізняються своєю зручністю без дротів, легкою конструкцією та маневреністю. А акумуляторні пилососи Tineco цінують також за потужність, багатофункціональність та технологічність. Почати знайомство можна з Tineco Pure One S11 з потужністю всмоктування 130 Вт. Базова модель вже може похизуватися розумним датчиком iLoop, НЕРА-фільтром, який забезпечує чисте повітря, та підсвіткою на моторизованій валиковій щітці. У комплекті постачаються насадки для прибирання різних поверхонь у ручному режимі. І, звісно, тиха робота та застосунок Tineco дозволять вам отримати дійсно інтелектуальний досвід очищення. Модель із ширкою комплектацією Tineco Pure One S11 Tango отримала додаткову роликову щітку для ще ретельнішого прибирання килимів та твердих покриттів.
Сухе прибирання
Зі зростом ціни росте також потужність, час роботи на одному заряді та комплектуючі пилососів для сухого прибирання. Ручний акумуляторний пилосос Tineco Pure One S12 зі всмоктуванням 145 Вт оснащений додатковим інструментом для очищення фільтра. Тому ви можете розраховувати на максимальну ефективність протягом найдовшого терміну експлуатації. Аналогічно з ним нога в ногу крокує Tineco Pure One S12 Tango з додатковою щіткою.

Справжній майстер-клас зі сухого прибирання продемонструє Tineco ONE S12 Pro EX: дві моторизовані щітки, до 100 хв роботи на одному заряді, широкий асортимент насадок і мінімум шуму.
Вологе прибирання
Якщо ви втомилися від ганчірок, рекомендуємо купити акумуляторний пилосос Tineco, який не просто розмазує по підлозі бруд, а дійсно вичищає підлогу. Адже наші акумуляторні пилососи відрізняються наявністю двох окремих резервуарів для брудної та чистої води, тому їхнє застосування гарантує гігієну та ретельність. Крім того, багатофункціональна док-станція покращує досвід користування та полегшує вам обслуговування пристроїв.
пилосос Tineco
Акумуляторний пилосос Tineco iFloor Breeze не має дротів, працює 20 хв на одному заряді і забезпечує базовий функціонал для того, щоб ви швидко займалися хатніми справами. Мийний пилосос Tineco iFloor3 з LED-екраном отримав більшу потужність та систему одночасного сухого й вологого прибирання твердих покриттів.

Звісно, в нашому арсеналі також пилососи для вологого прибирання з функціями smart-керування та визначення забрудненості. Tineco Floor One S3 оснащений датчиком iLoop, потужним двигуном та працює з мобільним застосунком, а через WiFi в режимі реального часу ви можете отримувати голосові підказки. А Tineco Floor One S5 Combo пішов ще далі: відтепер мийний пристрій також можна використовувати в ручному режимі з різноманітними насадками.
Tineco iFloor Breeze
Зв'язок
Якщо у вас є питання, зауваження або пропозиції, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної інформації, наведеної на нашому веб-сайті.

Дякуємо за інтерес до Tineco! Ми прагнемо продовжувати надавати вам найкращі продукти та обслуговування для вашого комфорту та задоволення.

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені