Інноваційні технології пилососів Tineco - купити Tineco Україна
ru | ua |
Інноваційні технології електричних пилососів Tineco

Інноваційні технології електричних пилососів Tineco

Tineco вирізняється від інших пилососів у першу чергу технологічністю — один девайс вміщує в собі десятилітні напрацювання у сфері штучного інтелекту, енергозбереження, голосового управління та, звісно, двигунобудування. І зараз ми ближче вас з ними познайомимо. 


І якщо ви хочете купити акумуляторний пилосос Tineco, познайомтеся з перевагами наших девайсів та оберіть той, який допоможе зробити прибирання ненав’язливим та комфортним процесом без брудних ганчірок, відер, мітел і пилозбірників.

Безщітковий двигун із цифровим керуванням
  1. Двигуни Tineco мають безщіткову конструкцію, завдяки чому вони мають значно більше переваг: велика потужність, висока сила всмоктування, тривалий термін служби, відсутність необхідності обслуговування. Разом із тим у них нижчий рівень шуму за двигуни з аналогічною потужністю.
  2. Також акумуляторні пилососи Tineco оснащені валиковими щітками з вбудованими двигунами, тому вони вмить видаляють всі види забруднень із підлоги. Навіть умовно простіші базові моделі, наприклад, Tineco Pure One S11 та Tineco Pure One S11 Tango є значно ефективніші з погляду зрівноваження ціни, потужності та функціоналу, який ви отримаєте.
Безщітковий двигун із цифровим керуванням
Функція smart прибирання зі системою iLoop
Окремі моделі пилососів для сухого прибирання та мийних пилососів Tineco оснащені штучним інтелектом на базі smart системи iLoop. Вона за допомогою розумного датчика та лазерного сканування розпізнає найдрібніші частинки бруду та допомагає ретельно від нього позбавлятися. Про стан чистоти свідчитиме зміна кольору кільця на екрані вашого акумуляторного пилососа.
Смарт-система iLoop
Смарт-система iLoop
Герметична фільтрація
Люди з алергіями часто потерпають внаслідок ненадійної фільтрації пилососів, адже мікрочастинки пилу, вірусів та бактерій потрапляють з підлоги прямо в повітря, яким ми дихаємо. Акумуляторні пилососи Tineco зі справжніми НЕРА-фільтрами та системою фільтрації в 4 етапи утримують до 99,9% найдрібніших частинок в резервуарі для сміття без вторинного попадання в приміщення. А Tineco Pure One S12, Tineco Pure One S12 Tango та Tineco ONE S12 Pro EX постачають з додатковим інструментом для очищення фільтра, щоб продовжити їхній термін служби та ще ретельніше утримувати пил.
Герметична фільтрація
LED-дисплей та підсвітка
Розумний екран допоможе вам зорієнтуватися в усіх аспектах прибирання та зручно керувати пилососом, наприклад, налаштовувати потужність, слідкувати за зарядом, режимом, самоочищенням, індикатором бруду тощо. А окремі моделі ручних акумуляторних пилососів можуть також похизуватися підсвіткою на моторизованій щітці, яка допоможе розгледіти навіть дрібний пил під шафами та диванами.
LED-дисплей
Два резервуари
Навіть базові моделі пилососів для вологого прибирання Tineco, наприклад, Tineco iFloor3 та Tineco iFloor Breeze миють на совість, адже вони сконструйовані з двома резервуарами: один для чистої води, інший для брудної. Таким чином пристрій не розмазуватиме бруд поверхнею, з підлогою контактуватиме лише чиста вода.
Два резервуари
Додаток та голосовий помічник
Деякі пилососи для сухого прибирання та удосконалені мийні моделі Tineco Floor One S3 та Tineco Floor One S5 Combo ще й синхронізуються з Wi-Fi. Завантажте безплатний мобільний додаток та відчуйте необмежені можливості смарт керування! Відтепер прямо з телефону можна слідкувати за зносом фільтрів, потужністю, станом комплектуючих і т.д. А голосові підказки зроблять керування ще зручнішим.
Додаток та голосовий помічник
Багатофункціональна док-станція
І справжня родзинка на технологічному тортику — багатофункціональна док-станція. На ній можна зберігати пристрій, заряджати його та налаштовувати режим самоочищення в один клац.
Багатофункціональна док-станція
Якщо ви втомилися від дротів, габаритних конструкцій, пилозбірників і брудних ганчірок, то купуйте акумуляторні пилососи Tineco. Бо з ними сухе і вологе прибирання — точно не проблема!

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені