5 ефективних порад щодо боротьби із сезонною алергією
ru | ua |
05 октября 2023
5 ефективних порад щодо боротьби із сезонною алергією
05 октября 2023

5 ефективних порад щодо боротьби із сезонною алергією

Поради для боротьби з алергією
Моніторте рівень пилку та цвілі
Перед плануванням активностей на свіжому повітрі, переконайтеся в рівні пилку і цвілі у вашому регіоні. Для цього можна скористатися різними додатками та веб-сайтами з оновлюваною інформацією в режимі реального часу.
Використовуйте маску з фільтром NIOSH 95
У разі високого вмісту пилку на вулиці, захистіть себе за допомогою маски з фільтром NIOSH, що має рейтинг 95. Ця маска захистить вас від алергенів у повітрі та забезпечить необхідне полегшення.
Приймайте душ одразу після повернення в приміщення
Після прогулянки на відкритому повітрі слід негайно прийняти душ. Це допоможе позбутися пилку, який може прилипнути до шкіри та волосся, і запобіжить його потраплянню до оселі.
Тримайте вікна та двері зачиненими
У дні з підвищеним рівнем забруднення повітря, тримайте вікна та двері щільно зачиненими, щоб запобігти проникненню алергенів у приміщення.
Регулярно прибирайтеся в приміщенні
Для підтримки чистоти повітря в приміщенні регулярно проводьте прибирання. Пил і алергени можуть накопичуватися з часом, тому використання пилососа, протирання поверхонь і витирання пилу допоможуть знизити симптоми алергії.
Ручний акумуляторний пилосос Tineco PURE ONE S15 Flex Ex
Для боротьби з алергією і підтримки чистого повітря у вашому домі ви можете скористатися інтелектуальним пилососом PURE ONE S15 Flex Ex від Tineco. Цей пилосос має п'ятиступеневу систему фільтрації, що затримує до 99,97% найдрібніших частинок пилу і сміття розміром до 0,3 мікрон. Він також надає різноманітні інструменти для прибирання всього будинку, включно з важкодоступними ділянками. Таким чином, ви можете позбутися прихованих джерел алергенів і насолоджуватися чистішим повітрям у своєму будинку.

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені