Чиста підлога з погляду науки: пилососи для сухого й вологого прибирання Tineco
ru | ua |
19 февраля 2024
Чиста підлога з погляду науки: пилососи для сухого й вологого прибирання Tineco
19 февраля 2024

Чиста підлога з погляду науки: пилососи для сухого й вологого прибирання Tineco

Чиста підлога з погляду науки
Чиста підлога створює безпечне, здорове та комфортне середовище у вашій оселі. Це запорука захисту від мікробів, а ще на ній збирається менша кількість бактерій і алергенів.

Підлога – зона інтенсивного руху людей і тварин, які завжди перебувають в атмосфері забруднюючих речовинах, що нормально, адже ми не можемо жити в стерильному вакуумі. Насправді хвороботворні організми потрапляють не лише на наше взуття, а й на одяг, волосся, руки, обличчя, сумки, парасолі, наручні годинники, смартфони тощо. Стежачи за їхньою чистотою ми покращуємо імунітет і наш, і всіх домочадців.

Регулярне прибирання допоможе вашій підлозі завжди залишатися красивою, наче вона нова. Що частіше ви її очищуєте, то ретельніше добираєтесь до важкодоступних місць. Своєчасне прибирання навіть захищає поверхню від подряпин, адже усуваються тверді частинки, такі як пил, сміття і пісок, які в процесі ходьби пошкоджують покриття.
Чиста підлога з погляду науки
Хімія наших покриттів
Бруд — це складна суміш органічних сполук, яка включає ґрунт, пил, пилові кліщі, мікрочастинки зі стін і стелі, жир та різні інші речовини. Ці елементи прилипають до підлоги з кількох причин, часто вступаючи в реакцію з іншими хімічними сполуками, особливо жирами або твердими залишками їжі. Липкі рідини, такі як сироп або мед, діють в ролі клею, ще більше притягуючи та зв’язуючи бруд.

Варто також зазначити, що бруд часто шириться всередині приміщень, наприклад, коли ви тапочками наступили на зону прихожої, призначеної для взуття, в котрому лише виходите на вулицю. Це найбільше стосується домашніх тварин, адже їм важко пояснити правила, тому бактерії з вулиці розносяться по всіх кімнатах, кухні та ванній, призводячи до появи стійких плям та нагромаджень джерел застуд і хвороб, що ускладнює прибирання та погіршує здоровʼя.
Засоби для очищення
Мийні засоби необхідні для ефективного миття підлоги. Вони складаються з хімічних речовин і сполук, створених з метою руйнування та видалення поверхневого бруду. Існує чотири типи потужних очисних засобів:
 • Поверхнево-активні речовини: “відклеюють” забруднення та дозволяють воді покрити всю поверхню під ними. Це значно полегшує видалення затверділого бруду та часток.
 • Розчинники: руйнують молекулярні зв’язки, видаляючи стійкі жири. Вони глибоко очищають бруд і пил, щоб ваша підлога сяяла.
 • Регулятори ph: допомагають поверхнево-активним речовинам і розчинникам досягти максимальних результатів очищення. Вони розщеплюють бруд і видаляють його. Лужні мийні засоби борються з жиром, кислотні – з мінеральними залишками.
 • Ферменти: спрямовані на плями від їжі, відходи домашніх тварин та інші органічні речовини. Їхня місія полягає в тому, щоб розчинити органічні сполуки перед очищенням.
Засоби для очищення
Механізми очищення
Тепер, коли ми познайомилися з основами, давайте розглянемо способи вирішення проблеми. Існує кілька методів очищення, за допомогою яких можна зберегти підлогу чистою та сяючою.
 • Механічна дія: це те, що ви фізично робите для прибирання покриття: підмітання, миття, скрабування, використання пилососа. Кожна з цих дій спрямована на видалення бруду, пилу та дрібних частинок.
 • Хімічна дія: на поверхню підлоги наноситься мийна рідина для очищення. Певний розчин бореться не лише з брудом і пилом, а й з бактеріями, вірусами, хвороботворними організмами, алергенами, пиловими кліщами тощо.
 • Суспензія та емульсія: використовується для розчинення бруду та запобігання його повторній появі на підлозі. Рідина в ролі поверхнево-активної речовини захищає покриття від вторинного осідання бруду, утворюючи на ньому спеціальну захисну плівку.
Інновації у сфері очищення підлоги
Понад 150 років тому з’явилася концепція пароочищувача для боротьби з брудом на важкій промисловій техніці. Використовуючи чисту водяну пару, він міг ефективно видалити навіть найстійкіші забруднення з заводських поверхонь. Цей метод очищення незабаром розширив шлях до залізниць, кораблів і автомобілів (для обслуговування двигунів). Італійські котлоагрегати звернули увагу на його ефективність і визнали потенціал пари як потужного очищувача поверхонь.

Незабаром пароочищувачі стали основними девайсами в будинках США, пропонуючи якісне рішення для прибирання та дезінфекції підлоги. Ці «парові очисники», як їх почали називати, покладалися виключно на воду, яка розчиняла стійкий бруд і пил.

Сьогодні технологічний прогрес проклав шлях до ще більш продуктивних рішень. У широкому асортименті продукції Tineco використовується вакуумна технологія сухого та вологого прибирання з моторизованою щіткою, що перевершує звичайне ковзання поверхнею.
Інновації у сфері очищення підлоги
Як пилососи для вологого і сухого прибирання Tineco роблять домівки охайними
Завдяки Tineco швабра, скрабувальна губка та пилосос обʼєдналися в одну технологію і стали ще кращими. Існують інноваційні функції Tineco, застосовані до різноманітних моделей, що забезпечує найретельніше очищення.
Розумний датчик iLoop
Технологія на базі штучного інтелекту з розумним датчиком iLoop виявляє бруд і автоматично регулює всмоктування, залежно від його кількості. Ця функція допомагає розпізнавати і сухі частинки, і рідини, щоб відмінно очищувати поверхню у будь-якому режимі. Технологія сумісна з усіма герметичними підлогами, включаючи дерево та мармур.
Розумне самоочищення
Очищення моторизованої щітки ще ніколи не було простішим. Просто натисніть кнопку і вуаля — вона стає, як нова, за лічені хвилини, разом із тим пристрій наводить лад із протоковими трубками, щоб у майбутньому вони не забивалися. Вам не доведеться турбуватися забруднення рук після прибирання квартири, а також необхідність постійно обслуговувати пилосос — все автономно і продумано.
Розумне самоочищення
Технологія MHCBS
Спеціальна технологія MHCBS забезпечує безперервне очищення моторизованої щітки протягом усього циклу прибирання. Плаваючий скребок Tineco промиває її прісною водою зі швидкістю обертання 450 об/хв, тому ваші покриття не зазнаватимуть вторинного забруднення, а мікроби не будуть розноситися з кімнати в кімнату.
Мобільний додаток і голосове керування
Із новими технологіями приходять і нові методи керування роботою пристроїв. Кожен аспект вашого помічника можна налаштувати в мобільному додатку, включно з контролем за самоочищенням, режимами, батареєю тощо. У розпорядженні власників також великий LED-екран. А голосові команди стануть у нагоді, коли зайняті руки.
Підтримуйте свій дім у чистоті разом із Tineco
Tineco є провідним брендом пристроїв для розумного очищення дому. У нас ви знайдете пилососи на будь-який бюджет та для будь-яких запитів.
Для сухого прибирання з безліччю насадок
 • Tineco PwrHero 11 — базова модель
 • Tineco Pure One S11 PET — покращена
 • Tineco ONE S12 Pro EX — преміум
Моделі для миття підлоги
 • Tineco iFloor Breeze — базова модель
 • Tineco Floor One S3 — покращена
 • Tineco Floor One S5 Extreme — преміум
Миття підлоги + сухе очищення зі знімним блоком у ручному режимі
 • Tineco Floor One S5 Combo — преміум
 • Tineco Floor One S5 Combo Plus — преміум
Підтримуйте свій дім у чистоті разом із Tineco
І базові, і покращені, і преміум моделі гарантують ретельне очищення та економлять багато вашого часу та зусиль. Різниця між ними переважно у кількості насадок та конкретних функціях, тому запрошуємо ознайомитися з повним асортиментом у зручному каталозі.

І не забудьте підписатися на новини, щоб отримувати спеціальні пропозиції та не пропустити найспекотніших оновлень!

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені