Миючі пилососи Tineco: порівняння
ru | ua |
20 сенятбря 2023
Миючі пилососи Tineco: порівняння
20 сенятбря 2023

Миючі пилососи Tineco: порівняння

Висока ефективність із двома резервуарами для води
Раніше вважалося, що для ретельного прибирання потрібно вручну скрабувати поверхню, адже мийні пилососи лише розмазують бруд. Але технології вдосконалювалися і зараз однією з основних переваг Tineco є висока ефективність та використання двох резервуарів для води:
  • З потужними двигунами та спеціальними щітками пристрої Tineco відмінно справляються з різними видами забруднень, включаючи рідини, варення, кетчуп, волосся та грубе сміття.
  • Також наші моделі оснащені 2 резервуарами: подається чиста вода, після цього вологий бруд та сухі частинки потрапляють в окремий резервуар, він ніколи не знаходиться в повторному контакті з підлогою.
Навіть базові моделі, наприклад, Tineco iFloor Breeze та Tineco iFloor 3 можуть похизуватися високою продуктивністю. Вони компактні та ергономічні, що робить їх комфортними у використанні. Пилососи для миття підлоги допоможуть заощадити час на хатніх справах, адже нема потреби набирати воду, підбирати мийні засоби, шукати рукавички, підіймати важкі відра та довго чекати на висихання поверхні. З нашими моделями ви миттєво отримаєте чисту й суху підлогу. А сучасний та стильний дизайн додає елегантності інтер'єру.
Tineco iFloor Breeze та Tineco iFloor 3

Бюджетні пристрої Tineco також отримали LED-екран зі зручними налаштуваннями, моторизовану щітку, яка активно обертається, щоб очистити навіть застарілі плями, а також багатофункціональну док-станцію. Потрібно клацнути кнопкою на ручці пристрою та зачекайте лише кілька хвилин, поки щітка з протоками буде ретельно промита і готова до роботи. Крім того, на зарядній станції ваш Tineco можна акуратно зберігати в вертикальному стані
Розумна система прибирання з мобільним додатком
Tineco Floor One S3 володіє розширеним функціоналом, який зробить очищення підлоги ще простішим. Модель оснащена вбудованим датчиком iLoop, який в автоматичному режимі аналізує мікроскопічні частинки бруду, не видимі для нашого ока навіть за допомогою лупи. У середньому діаметр волосини людини становить близько 100 мкм, але датчик iLoop виявляє бруд розміром до 15 мкм. Далі потужність всмоктування та кількість води, яка подається на щітку, самостійно підбирається штучним інтелектом зі спеціальними алгоритмами, щоб максимально ефективно видалити все зайве. Індикатор на екрані відображається в синьому або червоному кольорі, залежно від ступеня забруднення.
Розумна система прибирання з мобільним додатком
Безкоштовний застосунок для смартфонів допоможе не тільки відстежувати роботу вашого пилососа, але й слідкувати за зносом комплектуючих та коригувати несправності. Голосовий помічник проконтролює ключові етапи роботи Tineco. Таким чином, ви завжди будете мати доступ до повної інформації про пилосос та зможете негайно реагувати на будь-які потреби щодо обслуговування.
Ретельне прибирання уздовж плінтусів та меблів
Ще більше удосконалень ви знайдете в наших преміальних моделях. Наприклад, Tineco Floor One S3 Extreme та Tineco Floor One S5 Extreme працюють 35 хв без підзарядки та оснащені великим резервуаром для води на пару зі спеціальною циліндричною насадкою:
  • Нові резервуари вміщують на 30 % більший об’єм (0,8 л для чистої води та 0,7 л для використаної), у комплекті ви знайдете наш фірмовий мийний засіб, який значно покращить результати прибирання та залишить легкий приємний аромат.
  • Завдяки високоякісному мікрофібровому валику на нашій новій циліндричній насадці очищення стане максимально швидким і ретельним. Часто пилососи залишають неприбрані ділянки за периметром кімнати, тому доводиться завершувати процес вручну, але модель Extreme ідеально впорається із брудом біля меблів та вздовж плінтусів з ергономічним дизайном, тож тепер ви зможете легко та ефективно очищувати важкодоступні місця в приміщенні.
Ретельне прибирання уздовж плінтусів та меблів
Ручний режим із додатковими насадками
А Tineco Floor One S5 Combo та Tineco Floor One S5 Combo Plus роблять діапазон прибирання ще ширшим! Використовуйте додаткові насадки, щоб очищувати поверхні від підлоги до стелі та навіть за межами дому.
А Tineco Floor One S5 Combo та Tineco Floor One S5 Combo Plus
Щітка для меблів впорається з пилом та сміттям на тумбочках, столах, кріслах, диванах і ліжках. Сама основа пилососа є легкою, тому у вас не складе проблем маневрувати кімнатою та прибирати все на своєму шляху. А щілинна насадка допоможе позбавитися від пилу в салоні автомобіля та в різноманітних заглибленнях, щоб ваш дім сяяв чистотою та свіжістю.
Щітка для меблів впорається з пилом та сміттям на тумбочках
Завершуючи наш огляд пилососів Tineco, ми бачимо, що сучасний ритм життя став вимогливішим до нашого часу. Однак інноваційні пристрої залишаються незамінними помічниками в побуті, бо дозволяють легко та ефективно справлятися з очищенням оселі.

Ви не лише заощаджуєте час на прибиранні, а й отримуєте комфорт у кожному куточку вашого приміщення. Більше не потрібно турбуватися про важкі відра, шукати мийні засоби і довго возитися з брудними ганчірками. Наші пилососи зроблять прибирання легким і швидким процесом, полегшуючи життя
Тому обирайте свою модель Tineco та нехай прибирання більше не буде проблемою!

Поділитися:

Партнери
Додаток
Додаток для
Передзвонити мені